16
січ.

У Військовій академії (м. Одеса) розпочався другий семестр навчального року

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15913
  • Друк

У Військовій академії (м.Одеса) розпочався другий семестр навчального рокуПісля святкування різдвяних та новорічних свят у курсантів Військової академії (м.Одеса) розпочався другий семестр 2012-2013 навчального року.

Як відмітив ТВО начальника академії генерал-майор Олег Гуляк, серйозним випробуванням для курсантів у наступному семестрі стане заліково-екзаменаційна сесія та польові виходи. Пріоритетними завданням для кожного викладача і офіцера академії повинно стати подальший розвиток системи підготовки фахівців усіх рівнів, які задовольнятимуть вимогам сучасних Збройних Сил України. Офіцери, викладачі, науково-педагогічний склад академії, працівники створених кафедр, мають і надалі нарощувати навчально-матеріальну базу, вдосконалювати рівень професійної та фізичної підготовки майбутніх офіцерів.

По завершенню свого виступу, начальник вишу поздоровив з початком нового навчального року курсантів 1-го курсу кафедри РАО, які продовжать навчання за спеціальністю «Ракетно-артилерійське озброєння», та курсантів 2-го та 3-го курсів факультету високомобільних десантних військ та розвідки, які прибули у місто-герой Одесу зі Львова, та побажав всім міцного здоров'я та успіхів у навчанні.

Рейтинг
391 голосів