15
січ.

Вшанування достойних

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Поздоровлення
  • Переглядів: 17489
  • Друк

вручення знакувручення званняВикладачу кафедри повітрянодесантної підготовки капітану Василю Георгієву в урочистій обстановці вручений нагрудний знак Сухопутні війська Збройних Сил України. Цієї нагороди офіцер-десантник удостоєний за свою сумлінну працю та виховання майбутніх офіцерів.

Старшому лейтенанту Михайлу Кулику згідно наказу командувача Сухопутних військ Збройних Сил України №8 від 4 січня 2013 року присвоєно звання капітан. На стройовому плацу в урочистій обстановці ТВО начальника Військової академії генерал-майор Олег Гуляк вручив йому новенькі погони капітана.

вручення знаку

2

Капітан Василь Георгієв - один із кращих офіцерів, який не на словах, а на ділі показує свою високий професійний вишкіл. Нещодавно цей офіцер-десантник разом із своїми підлеглими перебував на Тернавському полігоні. Курсанти першого курсу факультету високомобільних десантних військ та розвідки спостерігали за мужніми і вмілими діями не тільки на землі, але і в повітрі. Офіцери та викладачі рідної кафедри поздоровили свого колегу і побажали йому міцного здоров'я, злагоди в родині.

Михайло Кулик зараз виконує обов’язки старшого помічника начальника відділу особового складу та стройового. За період своєї служби він зарекомендував себе з найкращої сторони. Офіцери та друзі привітали його з цією важливою подією в житті.

Рейтинг
225 голосів