14
січ.

Одеса зустріла курсантів із Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 17223
  • Друк

курсанти

До Військової академії (м. Одеса) прибули 13 курсантів 1-го курсу на факультет МТЗ за спеціальністю РАО та 65 курсантів 2-го і 67 курсантів 3-го курсів на факультет ВДВ із Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного міста Львова для подальшого продовження навчання у найстарішому військовому навчальному закладі Збройних Сил України.

На залізничному вокзалі курсантів зустрічали ТВО заступника начальника академії з виховної роботи майор Василь Галигін, начальники факультетів, офіцери навчальних курсів, військовий оркестр.

Після сніданку і розміщення особового складу в казармі у будівлях №42 і №78 відбулись урочисті заходи. До Георгіївської зали були запрошені керівний склад академії, факультетів, навчальних курсів. Там відбулось закріплення за новоприбулим курсантами кураторів з розрахунку керівного складу факультету високомобільних десантних військ та розвідки, факультету підготовки спеціалістів матеріально–технічного забезпечення.

курсанти

Після офіційної частини колектив Військового оркестру підготував музичне привітання. У програмі концерту солісти оркестру виконали ряд пісень. Курсантам був продемонстрований відеофільм про Військову академію. По завершенню святкової зустрічі керівний склад академії разом з начальниками факультетів, курсів, курсовими офіцерами ознайомили прибувших курсантів з інфраструктурою академії, умовами навчання та побутом. Майбутні офіцери оглянули: спортивне містечко, повітряно-десантний комплекс, кафедри розвідки, повітряно-десантної підготовки, РАО, тактики.

Курсанти відвідали також музей військової академії де її завідувач - працівник ЗСУ полковник у відставці Валерій Крячун розповів про місто-герой Одесу, ознайомив із історичним минулим самого найстарішого військового навчального закладу Збройних Сил України. На стендах та вітринах музею курсанти побачили архівні матеріали щодо участі випускників навчального закладу у Великій Вітчизняній війні, матеріали та документи, що розповідають про вихованців військових училищ, які стали Героями Радянського Союзу у роки Великої Вітчизняної війни. Після відвідування музею курсанти віддали шану загиблим курсантам, поклали квіти у «Сквері курсантської пам’яті та звитяги», поставили свічки у Храмі святих рівноапостольних Кирила та Мефодія, який розташований у самому серці історичної будівлі Військової академії (м. Одеса).

Рейтинг
732 голосів