29
груд.

Колеги привітали тележурналіста академії з ювілеєм

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Поздоровлення
  • Переглядів: 16798
  • Друк

З днем народження!Офіцери виховного та навчального відділів, працівники ЗСУ щиро привітали працівника ЗС України Валентина Журавльова з днем народження. Заступник начальника академії з виховної роботи полковник Сергій Пальчик вручив імениннику цінний подарунок і почесну грамоту.

Валентин Журавльов працює у військовому вишу з першого дня його існування і виконує обов'язки тележурналіста. З великою любов'ю відноситься до репортерської справи.

Валентин ЖуравльовВалентин Журавльов закінчив Одеський національній університет ім. Мечникова. Свої перші публікації він розмістив в науково-популярному всесоюзному журналі «Хімія і життя», автор публікацій наукових статей у міжнародних та вітчизняних виданнях, має авторські свідоцтва. З 1993 року працював у газеті «Одеський Вісник», «Вечірня Одеса», «Слава і Честь». З 1995 року – редактор одеського телеканалу “ГЛАС”, редактор авторських теле- та радіопрограм, які виходили в ефір на багатьох одеських телерадіоканалах. Постійний автор публікацій рубрики «Курсант» газети «СіЧ», автор сюжетів студії військового телебачення Південного оперативного командування, нагороджений багатьма грамотами керівництва Одеського інституту сухопутних військ, Південного оперативного командування за популяризацію та висвітлення виховної та навчальної роботи у структурах Збройних Сил України. Автор документальних фільмів про історію становлення Військової навчальної школи в Одесі (“Одеський Кадетський”, “Імені Фрунзе” “Одеське артилерійське”, “Кандель. Останній бій”).

Офіцери, викладачі, працівники ЗСУ, друзі вітають Валентина Григоровича з днем народження і бажають йому творчих успіхів, міцного здоров'я, щастя та оптимізму!

Рейтинг
369 голосів