19
груд.

Курсанти Військової академії (м. Одеса) відвідали дитячий будинок «Перлинка» в День Святого Миколая

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12880
  • Друк

курсанти у дитячому будинкуКурсанти Військової академії (м. Одеса) привітали із Днем Святого Миколая дитячий будинок «Перлинка». Організаторами благодійної акції виступили: ТВО заступника начальника Військової академії (м. Одеса) з виховної роботи майор Василь Галигін, представники  регіонального медіа-центру Міністерства оборони України у місті Одеса — військові журналісти підполковник Сергій Даниленко і капітан Анастасія Ільяш. Для проведення цієї благодійної акції вони залучили курсантів факультету високомобільних військ та розвідки і матеріально-технічного забезпечення Військової академії (м. Одеса). Ініціативну групу очолила офіцер виховного відділу старший лейтенант Ольга Богуш і заступник начальника курсу факультету високомобільних десантних військ і розвідки майор Богдан Кіпран.

Дітлахам, позбавлених батьківського піклування, курсанти військового вишу підготували цікаву та насичену культурно-розважальну програму — водили хоровод, організовували різноманітні конкурси, грали на музичних інструментах, співали пісні, жартували. В свою чергу малеча зустріла майбутніх офіцерів з оплесками та усмішками, декламувала гостям вірші та співала пісні.

Як відмітив майор Василь Галигін, головна мета цього святкового зібрання — підтримка і розвиток шефських стосунків між військовим та загальноосвітніми навчальними закладами міста Одеси. Подібні зустрічі сприяють тому, що в майбутньому можливо хтось із цих дітей стане офіцером. По завершенню зустрічі директор дитячого будинку «Перлинка» Світлана Петрова виразила вдячність колективу Військової академії (м. Одеса) за турботу і увагу до її вихованців.

Рейтинг
397 голосів