10
груд.

Команда управління академії здобула впевнену перемогу у змаганнях з міні-футболу на першість Військової академії (м. Одеса)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 17219
  • Друк

Команда «управління» з міні-футболу здобула впевнену перемогу на першість Військовій академії (м.Одеса)Команда «управління» з міні-футболу здобула впевнену перемогу на першість Військовій академії (м.Одеса)У шанувальників футболу всього світу сьогодні свято — Всесвітній день футболу. Організація Об'єднаних Націй запропонувала його відзначати 10 грудня кожного року. Таким чином міжнародне співтовариство віддає дань цьому виду спорту, який для багатьох мільйонів не просто гра, а стиль життя.

У Військовій академії (м. Одеса) в цю гру грають майже половина постійного складу офіцерів і працівників ЗСУ. Спостерігаючи за красивою грою ТВО начальника академії генерал-майор Олег Гуляк сказав: «Гра у міні-футбол дозволяє моїм підлеглим підтримувати добру фізичну форму».

Команда «управління» з міні-футболу здобула впевнену перемогу на першість Військовій академії (м.Одеса)Один раз на тиждень, дві години, у військовому вишу всі без винятку мають можливість займатись спортом. Збірна команда з міні-футболу регулярно бере участь у різних матчах і турнірах, які поводяться у місті-герої Одесі.

Відшліфовані і витончені переміщення гравців із команди управління по полю неймовірно красиві. Вони красиво передають м'яч один одному. …Ось підполковник Роман Легкоход надає пас у вільну зону, куди несподівано, зі швидкістю вітру вривається кращий нападник майор Дмитро Мощенко. Не знижуючи швидкості і не збиваючись з кроку передає м'яч назад — майору Василю Галигіну, якого безумовно не міг бачити, і той точно так само пасує далі. М'яч летить з великою швидкістю. Четвертий футболіст — старший лейтенант Іван Азаров — б'є по ньому головою. Він пробіг велику відстань, щоб у потрібний час опинитися в потрібному місці і передати м’яч кращому бомбардиру команди. На повному ходу майор Павло Проценко вистрибує і з неймовірною влучністю і силою направляє м'яч у кут воріт.

Команда «управління» з міні-футболу здобула впевнену перемогу на першість Військовій академії (м.Одеса)З історії футболу: Перша згадка про футбол як «про гру в м’яч ногами» історики знайшли в китайських джерелах, що датуються другим тисячоліттям до нашої ери. Називалася вона Цу Чю, що означає «штовхати ногою». Коли вперше з’явилася ця гра точно ніхто не знає. Деякі стверджують, що попередником футболу була дика гра саксонців, які жили в Англії в VIII столітті. Про цю гру відомо досить мало — те, що були ворота і воротар, те, що гра була частиною фізичної підготовки солдатів, і що вона була відома вже три тисячі років тому. У футбол грали й у Давній Греції, і Римі близько двох з половиною тисяч років тому. У Греції ця гра називалася «битва за м’яч», з чого можна припустити, що грали в неї, відповідно, застосовуючи різноманітні прийоми бойових мистецтв.

Рейтинг
378 голосів