07
груд.

Журналіст змінює професію: один день в армії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16485
  • Друк

"Один день в армії"В рамках інформаційно-патріотичної акції “Один день в армії” більше 20 журналістів — представників засобів масової інформації Одещини — ознайомилися з життям та побутом курсантів-десантників Військової академії (м. Одеса). Головна мета заходу полягала у популяризації серед цивільного населення військової служби та іміджу Збройних Сил України.

Журналісти міста-героя Одеси на власні очі спостерігали, як у спеціальному приміщені, що знаходиться на території Військової академії, де відтворений військово-гірський комплекс, курсанти факультету високомобільних військ та розвідки демонстрували елементи гірської підготовки, прийоми рукопашного бою, передстрибкову підготовку на повітрянодесантному комплексі. Офіцери та викладачі продемонстрували зразки форми одягу та спорядження військових розвідників, провели з представниками засобів масової інформації заняття з вогневої підготовки — стрільби з пістолету в інтерактивному тирі.

"Один день в армії"Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Військової академії генерал-майор Олег Гуляк залишився задоволеним проведеним заходом. На брифінгу з представниками засобів масової інформації начальник військового вишу зробив акцент на підготовці майбутніх офіцерів-десантників.

– Це особливий рід військ, який призначений для охоплення противника з повітря, виконання бойових завдань у його тилу, дій в ході спеціальних, антитерористичних та миротворчих операцій і виконання завдань, які неможливо ефективно вирішити іншими силами та засобами. Курсанти факультету високомобільних військ та розвідки займаються бойовою підготовкою, але найголовнішим для них залишається стрибкова підготовка. "Один день в армії"Нещодавно першокурсники здійснили свої перші стрибки з бортів вертольотів Мі-8МТ. Сьогодні ви були свідками як готують майбутніх офіцерів, які навантаження доводиться їм витримувати, — підкреслив бувалий генерал-десантник.

По завершенню свого виступу, генерал-майор Олег Гуляк висловив сподівання щодо подальшого сприяння і налагодження тісних стосунків між курсантами академії та інформаційними структурами. Він побажав всім журналістам міцного здоров'я і великих творчих планів у прозорому висвітлювані життя академії. Від командування Військової академії (м. Одеса) журналістам були вручені грамоти.

Рейтинг
242 голосів