05
груд.

Головне завдання Військової академії (м.Одеса) – відновлення підготовки курсантів

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Поздоровлення
…Козацького здоров’я, наснаги, сімейного щастя і добробуту, нових звершень у нелегкій
і відповідальній справі підготовки офіцерських кадрів для Збройних Сил України.
Генерал-майор Олег Гуляк

Головне завдання Військової академії (м.Одеса) – відновлення підготовки курсантівУ Військовій академії (м.Одеса), відбулись урочисті збори особового складу, присвячені 21-й річниці Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни.

Офіцери, викладачі, працівники ЗСУ академії у Георгіївській залі заслухали привітання начальника академії і заохочувальний наказ.

Звертаючись до присутніх начальник вишу — генерал-майор Олег Гуляк — зробив акцент на подальшій інтеграції нашої країни в європейську та світову спільноту, розбудову та зміцнення правової, соціально орієнтованої держави. На цьому шляху український народ зробив величезний крок вперед. Про це свідчать досягнення наших співвітчизників у науці, економіці, культурі, спорті, успіхи нашої держави у миротворчій діяльності. Збройні Сили України, як важливий інститут держави і складова частина українського суспільства, не залишаються осторонь від загальнонаціональних процесів. Він стисло констатував, і те, що протягом останнього року в академії тривала складна робота, яка була пов’язана з наповненням навчального закладу новим змістом. Результати праці показали, що завдяки зусиллям всього колективу якісно виконувались поставлені завдання, головне з яких — відновлення підготовки курсантів.

Генерал майор Олег Гуляк висловив слова сердечної вдячності всьому колективу, всім, хто доклав великих особистих зусиль для збереження в Одесі самобутньої школи вітчизняної військової освіти та науки. Щиро привітав колектив академії зі святом. Подякував за сумлінну службу і працю. Побажав всім козацького здоров’я, наснаги, сімейного щастя і добробуту, нових звершень у нелегкій і відповідальній справі підготовки офіцерських кадрів для Збройних Сил України.

Заохочувальний наказ зачитав заступник начальника академії з виховної роботи полковник Сергій Пальчик.

Головне завдання Військової академії (м.Одеса) – відновлення підготовки курсантівЗ метою заохочення особового складу академії та з нагоди святкування 21-ї річниці Дня Збройних Сил України заступник начальника академії з виховної роботи полковник Сергій Пальчик зачитав наказ начальника академії — за сумлінне виконання службових обов'язків, зразкову військову дисципліну, високий професіоналізм та з нагоди святкування 21-ї річниці Дня Збройних Сил України нагородити грамотою: полковників Е.САРАФАНЮКА, В.ОЛЕХНОВИЧА, підполковників В.ЛУХАНІНА, С.КЛЮЧНІКА, В.ТКАЧЕНКА, майорів Р.ЛУКАША, О.САКАРУ, І.БУЖИЛОВА, О.ЯРОШЕВСЬКОГО, С.АБРАМОВА, О.КОРКІНА, капітанів В.ГЕОРГІЄВА, Е.ОПОЛЬСЬКОГО, Р.ЛІТВІНЧУКА, старших лейтенантів І.МІКРЮКОВА, О.КОЛЕСНИКА, старших прапорщиків І.ЛЕЩИНСЬКУ, І.ЧЕБОТАР, працівників ЗСУ І.ШТОГРІНА; за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 21-ї річниці Дня Збройних Сил України оголосити подяку: полковникам О.МАСЛІЮ, С.ПАЛЬЧИКУ, О.СУХІНУ, підполковникам В.ДЯЧЕНКО, С.ЯНЮК, С.ЯРМОЛЕНКО, С.КОВАЛІШИНУ, Р.ЛЕГКОХОДУ, М.ХРУПАЛО та багато іншим.

Після офіційної частини присутні послухали концерт, підготовлений солістами військового оркестру академії.

Рейтинг
271 голосів