08
лист.

Приклад генерала надихає на впевнене та сміливе здійснення стрибка

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Приклад генерала надихає на впевнене та сміливе здійснення стрибкаНа факультеті високомобільних десантних військ та розвідки, яку очолює підполковник Володимир Дяченко, йде напружена підготовка до польового виходу. Курсанти – першокурсники одержали добру теоретичну підготовку по всім військовим дисциплінам. І ось настав той час, коли теорію і практику потрібно з'єднати в одне ціле, що згодом трансформується у стиль всього життя. Справжнім десантником можливо стати лише тоді, коли він відчує неперевершеність вільного падіння. Перший стрибок – це як перший крок дитини, як перший поцілунок. Перед тим, як відважитись на цей важливий вчинок, майбутні офіцери – десантники досконально вивчили всі тонкощі парашутної справи, навчились правильно складати парашут. У справжніх десантників є таке повір'я, що складати свій парашут повинен тільки той, хто здійснює стрибок.

Виховати у першокурсників відвагу і досконалість десантного спорядження в першу чергу парашута, справа нелегка. Для цього потрібні мужні, здержані, високо професійні офіцери і викладачі, які вже мають багатолітній досвід і вміло використовують головний військовий девіз – «роби, як я». На факультеті високомобільних десантних військ та розвідки працює багато офіцерів і викладачів, які повинні перші здійснити стрибки з парашутом. Їх етичне прагнення обумовлене тим, щоб одержати моральне право навчати інших. Серед тих, хто цього разу буде здійснювати стрибки – начальники кафедр: тактики, теорії та організації фізичної підготовки полковники Вадим Клименко та Ігор Овчарук.

ТВО начальника Військової академії (м.Одеса) генерал-майор Олег Гуляк взяв під особистий контроль виконання важливої навчальної програми і перевірив хід підготовки до польового виходу. В минулому, цей мужній генерал очолював 95 окрему аеромобільну бригаду і добре знає життя десантників і їх відчуття, так як неодноразово виконував стрибки з парашутом. Про те, що він буде виконувати програму стрибків і на цей раз, знають всі майбутні десантники, його приклад надихає першокурсників на впевнене та сміливе здійснення стрибка.

Для плідного проведення польового виходу командування академії задіяло майже всі служби: тилу, зв’язку, матеріального-технічного забезпечення. Вони в повному обсязі і відповідально підійшли до цього заходу, провели екіпіровку курсантів, забезпечили їх всім необхідним.

Перевіряючи підготовку десантників до польового виходу Олег Гуляк основну увагу звернув на: форму одягу, матеріально-технічне забезпечення, засоби зв'язку, тилове забезпечення. Разом з ним були присутні його заступники, які в свою чергу перевіряли готовність десантників згідно своїх службових обов'язків. Після особистого огляду і перевірки вони вказали на недоліки і надали час для їх усунення.

Приємною миттю було для капітана Максима Онищенко і старшого лейтенанта Володимира Сухорукова коли після перевірки ТВО начальника академії генерал-майор Олег Гуляк вручив новенькі погони майора і капітана відповідно. Хай щастить Вам, офіцери!

 

Рейтинг
302 голосів