07
лист.

У Військової академії (м.Одеса) відбулось засідання профспілкового комітету

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Приклад генерала надихає  на впевнене та сміливе здійснення стрибка.07 листопада 2012 року у Військовій академії ( м.Одеса), яку очолює генерал-майор Олег Гуляк відбулося засідання профспілкового комітету, на якому були присутні представники профспілкових бюро, профспілкових організацій та структурних підрозділів академії. Це засідання відкрив голова профспілкового комітету академії Рувім Халтурин.

На порядок денний були винесені такі питання: заслухати голову профспілкового комітету по підготовці приміщень академії до роботи в зимових умовах; інформація начальника служби охорони праці і голови профспілкового комітету про виконання інструкцій, правил пожежної безпеки працівниками академії; затвердити текст доповіді голови профспілкового комітету на другий пленум територіальної профспілкової організації № 2 працівників Збройних Сил України, який відбудеться 22 листопада 2012 р. в будинку офіцерів Одеського гарнізону.

Голова профспілкового комітету основну увагу закцентував на питаннях: підготовки приміщень академій до роботи в зимових умовах, систем пожежобезпеки. Особливу увагу він звернув на дотримання правил безпеки і обігріву електричними приладами та їх справність, крім того були розглянуті інші питання.

В прийнятій постанові було відмічено: що в кожній профспілковій організації структурних підрозділів провести збори по цим важливим питанням. Особливу увагу потрібно звертати на ефективність і якість підготовчих робіт та навчання по правилам протипожежної безпеки.

Потім заслухали начальника служби охорони праці Військової академії працівника Збройних Сил України Зою Шулайкіну. Вона доповіла присутнім основні правила охорони праці. На цьому засідання профспілкового комітету було завершено.

 

Рейтинг
156 голосів