17
жовт.

У Військовій академії (м. Одеса) пройшов науково-методичний семінар

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16484
  • Друк

У Військовій академії (м. Одеса) пройшов науково-методичний  семінар16 жовтня 2012 року у Військовій академії (м. Одеса) пройшов науково-методичний семінар на тему: «Організація наукової і науково-технічної діяльності у вищому військовому навчальному закладі», метою якого було обговорення напрямів її удосконалення.

ТВО начальника Військової академії генерал-майор Олег Гуляк у вступному слові наголосив на високих темпах розвитку світової науки і техніки, трансформації форм і способів застосування військ та способів забезпечення їх дій, що вимагає від викладачів викладання матеріалу курсантам на перспективу, постійного пошуку шляхів удосконалення наукової і науково-технічної діяльності в академії.

З доповіддю виступив ТВО заступника начальника академії з наукової роботи – начальник науково-організаційного відділення кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, підполковник Антон Гончарук, який висвітлив роль та перспективи розвитку наукової і науково-технічної діяльності у Військовій академії. Нагадав про організацію наукової і науково-технічної діяльності серед курсантів (студентів) і зробив наголос на військово-наукові гуртки та товариства науковий співробітник науково-дослідної лабораторії проблем військової освіти, кандидат педагогічних наук, працівник ЗС України Василь Дяченко. Заступник начальника факультету високомобільних десантних військ та розвідки майор Тарас Остапчук довів вимоги керівних документів та особливості організації наукової і науково-технічної діяльності на факультеті.

Перспективи наукової і науково-технічної діяльності у Військовій академії були визначені у ході обговорення доповідей та відповідей на питання.

 

Рейтинг
379 голосів