08
жовт.

Привітання командування академії з професійним святом — Днем юриста

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Поздоровлення
  • Переглядів: 18456
  • Друк

День юриста України — професійне свято всіх, хто пов'язаний із захистом прав і свобод громадян України. Це професійне свято затверджено згідно Указу Президента України від 16 вересня 1997 року №1022/97 відзначається щорічно 8 жовтня.

У Військовій академії (м. Одеса), яку очолює генерал-майор Олег Гуляк, працюють досвідчені професійні юристи. Сьогодні їх привітало керівництво, знайомі та друзі.

Майор юстиції Юрій НорчукМайор юстиції Юрій Норчук

“На сьогоднішній день юристи працюють абсолютно у всіх сферах діяльності людини. Професія юриста для українського суспільства дуже важлива, адже саме зараз, коли відбувається процес розвитку правової держави в Україні, перш за все на правознавче співтовариство покладаються надії і завдання затвердження принципу верховенства права, удосконалення українського законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення і підвищення правосвідомості та правової культури українців”.

Помічник начальника академії з правової роботи майор юстиції Андрій РоманюкПомічник начальника академії з правової роботи  майор юстиції Андрій Романюк

Бере активну участь у розвитку освітньої діяльності Військової академії, надає пропозиції до вищого командування про вдосконалення норм діючого законодавства з питань військової сфери, організовує правову роботу, спрямовану на правильне застосування, неухильне додержання вимог законодавства в академії.

Надає правову допомогу (консультації) військовослужбовцям академії та членам їхніх сімей; перевіряє відповідність вимогам законодавства проектів наказів, інших документів правового характеру; представляє інтереси академії в судах та інших юрисдикційних органах тощо.

Працівник ЗСУ Андрій ШевчукПрацівник ЗСУ Андрій Шевчук

Здійснює представництво інтересів Міністерства оборони України та Командування Сухопутних військ у судах.

Активно займається проблемами щодо забезпечення житловими приміщеннями військовослужбовців академії та працівників ЗСУ. Особливу увагу приділяє врегулюванню спірних питань, пов’язаних з незаконним проживанням цивільних осіб у гуртожитках Військової академії.

Надає правову допомогу (консультації) працівникам академії.

Займається спортом, неодноразово нагороджувався командуванням за перемогу у першості академії по футболу.

Рейтинг
227 голосів