05
вер.

Навчально-методичний збір у Військовій академії (м. Одеса)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Навчально-методичний збір у Військовій академії (м. Одеса)Навчально-методичні збори з керівним складом, науковими та науково-педагогічними працівниками, офіцерами наукового центру бойового застосування Сухопутних військ, відділів (відділень, служб, груп) у Військовій академії (м. Одеса).

У Військовій академії (м. Одеса), яку очолює генерал-майор Олег Гуляк, відбулись навчально-методичні збори з керівним складом, науковими та науково-педагогічними працівниками, офіцерами наукового центру бойового застосування Сухопутних військ, відділів (відділень, служб, груп). Заступник начальника академії з навчальної роботи – начальник навчального відділу полковник Олег Маслій підвів підсумки освітньої діяльності. ТВО заступника начальника академії з виховної роботи майор Валентин Висоцький зосередив увагу слухачів на військовій дисципліни, законності та правопорядку. Заступник начальника академії полковник Сергій Пальчик детально зупинився на виконанні програм ПВПП, польових виходів та практичної підготовки курсантів. ТВО Заступника начальника академії з наукової роботи підполковник Антон Гончарук доповів про наукову та науково-технічну діяльність, задачі щодо підготовки наукових кадрів. Заступник начальника академії з озброєння полковник Сергій Верпівський наглядно продемонстрував на слайдах роботу служби озброєння щодо забезпечення навчально-виховного процесу. Заступник начальника академії з тилу підполковник Андрій Шевченко доповів про роботу служби тилу щодо забезпечення навчально-виховного процесу Військової академії за 2011-2012 навчальний рік.

Підводячи підсумки ТВО начальника академії генерал-майор Олег Гуляк у своїй промові коротко проаналізував стан навчально-виховного процесу та військової дисципліни, подякував особовому складу за плідну співпрацю.

Рейтинг
393 голосів