23
серп.

Завершення польових занять з курсантами-першокурсниками

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15047
  • Друк

Завершення польового виходу23 серпня до Військової академії (м. Одеса) повернулись курсанти 1-го курсу, з якими проводились польові заняття на базі 28-ї окремої гвардійської механізованої бригади 6-го армійського корпусу.

76 курсантів, які навчатимуться за фахом “тилове забезпечення”, “експлуатація автомобільної техніки” та “організація фізичної підготовки у військах” пройшли випробування військовим полігоном та здобули навички з вогневої, тактичної, інженерної, фізичної, стройової, гуманітарної підготовки, показали спритність та фізичну загартованість, виконуючи нормативи з військової розвідки, топографії та захисту від зброї масового ураження.

Під час польового виходу екіпіровані курсанти зі зброєю в руках здійснили марш-кидок. На обладнаних навчальних місцях вони витримали обкатку танками, виконали нормативи з обладнання та маскування окопів для стрільби з автомата, десантування з бойових машин піхоти у складі відділень, встановлення протитанкових мін і підготовки до роботи на переносних засобах зв’язку. Також був відпрацьований порядок пересування в ході оборонного та наступального бою, орієнтування за азимутом, подолання ураженої місцевості та надання первинної медичної допомоги.

ТВО начальника Військової академії (м. Одеси) генерал-майор Андрій Колєнніков, підводячи підсумки польових занять курсантів, відмітив їх витривалість і мужність та подякував підлеглих за одержані добрі результати.

Рейтинг
550 голосів