20
лип.

Представник Європейського командування Збройних сил США підполковник Трейсі Рушхофф у Військовій академії (м.Одеса).

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16525
  • Друк

Трейсі Рушхофф у Військовій академіїВійськову академію (м.Одеса), яку очолює генерал-майор Анатолій Сиротенко, відвідала начальник відділу оборонного співробітництва посольства США в Україні підполковник Трейсі Рушхофф.

Американська гостя, зустрілась із керівництвом та викладачами. Під час зустрічі представник Європейського командування Збройних сил США, в своєму виступі відзначила належну матеріальну базу академії, високій рівень підготовки, а також розглянули питання перспективи напрямів співробітництва.

Підполковник Трейсі Рушхофф також розповіла про суттєві зміни, які вона останнім часом бачить у сфері рефоТрейсі Рушхофф у Військовій академіїрмування системи навчання. Вона висловила сподівання щодо продовження співпраці з Військовою академією (м.Одеса).

Трейсі Рушхофф у Військовій академії Підполковник Трейсі Рушхофф від імені посла США в Україні подякувала командуванню Військової академії (м.Одеса) за можливість відвідати самий найстаріший військовий навчальний заклад Одеси побажала всім оптимізму і хорошого настрою. Після цього вона відвідала музей академії, де залишила свій відгук.

Заступник начальника Військової академії (м.Одеса) з виховної роботи полковник Сергій Пальчик щиро подякував шановній особі та вручив їй на згадку вимпел академії. По закінченню цього заходу підполковник Трейсі Рушхофф сфотографувалась з офіцерами академії.

 

Рейтинг
113 голосів