Гості з Одеського припортовогоВійськову академію (м. Одеса) з офіційним візитом відвідали працівники Одеського припортового заводу.

Триденні збори з цивільної оборони, які проводилися з працівниками Одеського припортового заводу, завершились екскурсією до  військового вишу Одеси. Гостей заводу-гіганта зустрів заступник начальника академії з виховної роботи полковник Сергій Пальчик. Під час зустрічі він ознайомив присутніх зі славетною історією навчального закладу і вручив пам’ятні подарунки.

Гості з Одеського припортовогоШановні гості поклали квіти до пам’ятного знаку «Сквер курсантської доблесті і звитяги», відвідали музей та храм академії, побували в Георгіївській залі, ознайомились з умовами навчання та побуту курсантів, відвідали інтерактивний та пневматичний тир. Приємною несподіванкою для гостей була демонстрація навичок курсантів-тиловиків щодо випічки хліба в польових умовах.

Наприкінці зустрічі військовий оркестр академії привітав гостей невеличким концертом. По завершенню керівник зборів Євген Шамарін подякував керівництву академії за відмінну організацію проведених заходів.