12
черв.

Присягаємо на вірність Батьківщині!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 18199
  • Друк

Присяга9 червня 2012 р. у Військовій академії (м.Одеса) молоді воїни складали присягу на вірність своїй Батьківщині. З цього дня вони готові стати до лав підрозділів, які будуть забезпечувати навчальний процес військового вишу.

Під звуки військового оркестру на трибуну піднялись запрошені гості. З промовою до присутніх звернувся ТВО начальника академії полковник Сергій Пальчик. Він розповів про значення Військової присяги у житті військовослужбовців, закликав молодих воїнів навчатися бойовій справі, не шкодуючи своїх сил і енергії. Від імені командування побажав їм бути гідними продовжувачами тих, хто проходив військову службу в цих історичних стінах.

Ветеран Збройних Сил України, генерал-майор артиллерії Віктор Затонський побажав молодим солдатам наснаги і успіхів в оволодінні військовою справою в ім'я зміцнення обороноздатності України.

Від батьків військовослужбовців зі словами вдячності виступила мати молодого солдата Оксана Вітос. Ця жінка подякувала керівництву академії за виховання її сина, побажала всім воїнам міцного здоров'я і успіхів у їхній службі. Також вона відмітила, що виховання справжніх солдатів не можливе без виховання у кожного з них любові до своїх рідних та своєї Батьківщини.

Лунає команда: «До прийняття Військової присяги приступити!» Чітко, без хвилювань, один за одним на середину плацу виходять рядові Олександр Суханов, Андрій Пашковський, Олександр Марков, Олександр Романюк та інші. З їхніх уст пролунали урочисті слова присяги на вірність Українському народові, своїй Державі.

Після урочистого ритуалу складання Військової присяги, рідні солдатів та гості академії відвідали музей, ознайомились із побутом військовослужбовців. Була проведена зустріч з командирами підрозділів забезпечення, під чиїм командуванням молоді воїни будуть проходити військову службу.

        

Рейтинг
672 голосів