Подарували казкову виставу для дітей захисників БатьківщиниВ Одесі, справжнє свято для дітей військовослужбовців та працівників Збройних Сил України подарували курсанти та музиканти оркеструВійськової академії підготувавши для малечі новорічну казкову виставу з піснями і танцями.

Під час казкового дійствахлопчики та дівчатка веселилися разом з героями улюблених казок і мультфільмів, брали участь у різних конкурсах та отримали солодкі подарунки.

Варто зазначити, що курсанти військового вишу самі підготували казковий сценарій, цікаві конкурси, добирали україномовні пісні в основі яких - перемога добра і дружби. А військові музиканти талановито перевтілилися в образи казкових героїв.

За словами заступника начальника Військової академії (м. Одеса) по роботі з особовим складом полковника Сергія Пальчика подібні заходи дарують позитивні емоції, а також сприяють всебічному розвитку дітей,

- Дітлахи з нетерпінням чекають казкове свято, долучаються до ігор та конкурсів, вболівають один за одного. Їх сяючі обличчя і піднесений настрій - найкраща винагорода, - підкреслив офіцер.

Сергій Даниленко,
           м. Одеса
           фото - Олексія Мосейченка