18
серп.

Курсанти - першокурсники усвідомили свій професійний вибір

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 8365
  • Друк

Курсанти - першокурсники усвідомилисвій професійний вибір Понад 200 першокурсників зарахованих до Військової академії за результатами ЗНО, іспитів з фізичної підготовки та психологічного відбору стали учасниками 15-денного польового виходу, який відбувся на базі Центру забезпечення навчального процесу.

Вже на першому тижні польових випробувань першокурсники встигли зробити марш-кидок в повній екіпіровці, попрактикуватися в орієнтуванні на місцевості, відпрацювати тактичні прийоми ведення бою та виконати початкові вправи навчальних стрільб з автомата і гранатомета.

Кульмінацією табірного збору курсантів стала обкатка танком з метанням гранат, смуга перешкод, а також практичні заняття з рукопашного бою і захисту від впливу хімічної і бактеріологічної зброї.

До занять з першокурсниками були залучені офіцери-викладачі та курсанти старшокурсники академії, які проводили практичні тренування у якості інструкторів.

Вже 26 серпня першокурсники складатимуть Військову присягу на вірність Українському народу.

За словами начальника табірного збору полковника Роланда Геворгяна проведений на полігоні навчально-тренувальний захід став першим серйозним випробуванням для юнаків.

- Польовий вихід допоміг їм здружитися і стати одним колективом, а головне усвідоміти свій професійний вибір, - стати офіцерами Збройних Сил України, - підкреслив офіцер.

Рейтинг
4 голосів