Не знання законів не звільняє від відповідальностіУ Георгіївській залі Військової академії (м. Одеса) був проведений цикл лекцій за темою «Кримінальна відповідальність за порушення проти національної безпеки і військові злочини» та «Неухильне і суворе дотримання Статутів Збройних Сил України та наказів командирів – запорука успішного виконання військового обов’язку перед Батьківщиною».

Перед слухачами 2-х курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації, які призвані за VI хвилею мобілізації виступили кваліфіковані фахівці: лектор – інспектор відділу по боротьбі з корупцією Південного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України полковник юстиції у відставці Георгій Капустін і офіцер групи проведення службових розслідувань та профілактики правопорушень Південного територіального управління Військової служби правопорядку лейтенант Владислав Гечану.

У своїй розширеній і виваженій бесіді Георгій Капустін зачепив суттєве, і в даний час важливе питання, щодо віддання наказів командирами. Навів багато прикладів сучасних випадків, які відбуваються в зоні приведення АТО, як позитивних так і дійсно негативних. Лейтенант Владислав Гечану був не менш красномовним, як його попередник, у своєму виступі молодий офіцер давав чіткі визначення стосовно статей Закону України «Про загальний військовий обов’язок і військову службу». Він безпосередньо зазначив, що оборона країни від військового втручання є важливою функцією країни і справою всього населення України, а також конституційним обов’язком кожного громадянина. також лектори дуже ґрунтовно довели основні вимоги Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності військовослужбовців, надання командирам додаткових прав в особливий період».

Після висвітлення основних своїх тез лектори відповіли на багаточисельні запитання офіцерів запасу. А після проведення заходу представникам Південного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України навіть довелося провести індивідуальні консультування та індивідуальні бесіди для всіх охочих, які залишилися окремо.